Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit
