Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu
