Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Preview
id: Pratinjau

en: Update
id: Perbarui

en: Add
id: Tambah

en: Rebuild
id: Bangun Kembali
