Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah
