Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება
