Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە
