Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх
