Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj
