Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Update
sr: Ажурирање
