Quickchat (1.0.0-alpha6) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Reset
be: Скінуць

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
