Quickchat (all releases) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Apply
bg: Търси
