Quickchat (all releases) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর
