Quickchat (all releases) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Reset
cy: Ailosod

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
