Quickchat (all releases) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།
