Quickchat (all releases) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
