Quickchat (all releases) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
