Quickchat (all releases) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
