Quickchat (all releases) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Label
fr: Libellé

en: Preview
fr: Aperçu

en: Default
fr: Par défaut

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Add
fr: Ajouter

en: Model
fr: Modèle

en: Sort by
fr: Trier par

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Apply
fr: Appliquer

en: Rebuild
fr: Reconstruire

en: Offset
fr: Décalage

en: Knowledge base
fr: Base de connaissances

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -
