Quickchat (all releases) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Model
hu: Modell

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Token
hu: Vezérjel

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Knowledge base
hu: Tudásbázis

en: View Arguments
hu: Nézet argumentumok

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
