Quickchat (all releases) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
