Quickchat (all releases) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Reset
ja: リセット

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Token
ja: トークン

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
