Quickchat (all releases) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
