Quickchat (1.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Model
lt: Modelis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
