Quickchat (1.0.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Model
lv: Modelis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
