Quickchat (1.0.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Model
nl: Model/type

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
