Quickchat (all releases) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
