Quickchat (1.0.0-alpha6) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
