Quickchat (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj
