Quickchat (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Token
gl: Símbolos
