Quickchat (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Update
kk: Жанарту
