Quickchat (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម
