Quickchat (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Label
vi: Nhãn

en: Preview
vi: Xem trước

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Model
vi: Mô hình
