Quickchat (all releases) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Reset
af: Herstel

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
