Quickchat (all releases) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: Sort by
am: ደርድር
