Quickchat (all releases) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar
