Quickchat (1.0.0-alpha6) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
