Quickchat (all releases) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Model
et: Mudel

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
