Quickchat (all releases) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Model
fa: مدل

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Token
fa: توکن

en: Apply
fa: تایید

en: Rebuild
fa: بازسازی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Knowledge base
fa: پایگاه دانش

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
