Quickchat (all releases) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Reset
fi: Palauta

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Token
fi: Muuttuja

en: Apply
fi: Käytä

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
