Quickchat (all releases) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
