Quickchat (all releases) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Reset
he: איתחול

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: Apply
he: החל

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
