Quickchat (all releases) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Reset
hr: Poništi

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
