Quickchat (1.0.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
