Quickchat (all releases) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Preview
id: Pratinjau

en: Default
id: Bawaan

en: Update
id: Perbarui

en: Add
id: Tambah

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Rebuild
id: Bangun Kembali

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
