Quickchat (all releases) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту
