Quickchat (all releases) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх
