Quickchat (all releases) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
