Quickchat (all releases) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
