Quickchat (all releases) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
