Quickchat (all releases) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Reset
ru: Сбросить

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Model
ru: Модель

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Token
ru: Токен

en: Apply
ru: Применить

en: Rebuild
ru: Перестроить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Knowledge base
ru: База знаний

en: View Arguments
ru: Аргументы Представления

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию
